Trader idzie „Heavily Long“ na Ethereum as It Posts

Trader idzie „Heavily Long“ na Ethereum as It Posts

Trader idzie „Heavily Long“ na Ethereum as It Posts „Perfect“ Support-Resistance Flip

W ciągu ostatnich kilku dni Ethereum błysnęło pewnymi oznakami siły, a byki mają pełną kontrolę nad swoją akcją cenową, ponieważ dążą do zepchnięcia kryptokursztynu powyżej poziomu 600 dolarów.

Cena ta od dawna jest kluczowym poziomem dla kryptoflory, a każde jej przekroczenie okazuje się być bardzo ulotne.

W związku z tym, jest to obecnie poziom oporu na klucz, Bitcoin Trader który analitycy obserwują w najbliższym czasie, z przerzuceniem go z oporu na wsparcie, potencjalnie pozwalając mu zobaczyć ogromne zyski w najbliższych dniach i tygodniach.

Jeden z traderów wyjaśnił w ostatnim tweecie, że siła nocy widziana przez ETH pozwoliła mu na umieszczenie „doskonałego“ przerzucenia wsparcia-odporności w wysokości $577, z obroną tego poziomu prowadzącą go do podejrzeń, że w najbliższym czasie nastąpi dalszy wzrost.

Bitcoin ma ogromny wpływ na działania cenowe Etereum, co sprawia, że istotne jest, aby BTC również wykazywała stałą siłę w nadchodzących dniach i tygodniach.

Aby jego obecna siła została unieważniona, jeden z analityków uważa, że spadek poniżej $560 będzie znakiem, że byki nie mają wystarczającej siły, aby podtrzymać jego tendencję wzrostową.
Ethereum ukazuje oznaki siły jako kryptońskiej konsolidacji rynku.

W momencie pisania, Etereum handluje nieco poniżej 1% po obecnej cenie 585 dolarów.

Jest to około ceny, po której handlował w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni, z presją sprzedaży pomiędzy 590 a 600 dolarów, które spowalniają jego wzrost.

Dopóki Bitcoin nie wybuchnie i nie zburzy ciężkiego oporu, który napotyka około 19 400 dolarów, ETH prawdopodobnie będzie się nadal wahać w bok.

Kolejną kluczową przeszkodą do pokonania przez ETH jest 600 dolarów, ponieważ przełożenie tego na wsparcie może doprowadzić do przedłużenia jego wielomiesięcznej tendencji wzrostowej.

Trader Claims ETH jest pozycjonowany na Climb Higher Heading do 2021 r.

Dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat tego, gdzie Ethereum może wykazywać tendencje średnioterminowe, jeden z traderów wyjaśnił, że niemal idealne przełożenie wsparcia wskazuje, że po tej fazie konsolidacji nastąpi wzrost.

„ETH / USD“: Mamy to, całkiem idealne salto S/R tego poprzedniego poziomu oporu, teraz działającego jako wsparcie… Idę tu bardzo długo, jeśli się mylę, to obetnę moją pozycję na 560 dolarów, które zostały złamane. Jeśli mam rację, to będzie to prawdopodobnie świetne miejsce w 2021 roku.“

Trendy Bitcoinów powinny dostarczyć pewnych poważnych informacji na temat tego, gdzie altcoiny takie jak Ethereum będą się rozwijać w najbliższych dniach i tygodniach.

Kommentare sind geschlossen.